GEOGRAFICZNE KOŁO NAUKOWE "GLOBUS"

to dodatkowe zajęcia dla uczniów którzy mają przyrodnicze zainteresowania i chcą miło rozpocząć dzień wink

Spotkania odbywają się

we wtorki w godz. 7.00 - 7.45

w czwartki w godz 7.10 - 7.55

w s.20

Podczas naszych zajęć przygotowujemy się do konkursów i olimpiad geograficznych oraz interdyscyplinarnych. Rozwiązujemy ciekawe zadania problemowe, dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Zapraszamy również uczniów mających trudności w nauce - pomożemy!

W podstronie MISTRZOWIE GEOGRAFII przedstawiamy nazwiska zwycięzców wybranych konkursów geograficznych.

ABC młodego geografa

Zapraszamy wszystkich uczniów naszego gimnazjum do wzięcia udziału w szkolnym konkursie geograficznym

STOLICE państw ŚWIATA

Szczegółowe informacje i zapisy do 12 kwietnia 2017 u p. E. Misztal