Data i miejsce zawodów: Częstochowa 10.06.2017 r.

1 miejsce Paweł Wiewiórka - bieg na 110 m przez płotki  II A
1 miejsce Julia Dobies – rzut oszczepem   I A
2 miejsce Karol Kisielowski – pchniecie kulą  IIA
3 miejsce Jakub Bajda – rzut dyskiem  II A
3 miejsce Paweł Wiewiórka – rzut oszczepem  II A
3 miejsce Noel Pilarski – pchnięcie kulą  I A  (kategoria dzieci starsze)
4 miejsce Karol Kisielowski – rzut dyskiem
5 miejsce Jakub Bajda – pchnięcie kulą
6 miejsce Paulina Czechowska – rzut oszczepem
7 miejsce Filip Sadowski – rzut oszczepem

------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Katowic szkół gimnazjalnych - duży sukces lekkoatletów z naszej szkoły!!!

W Mistrzostwach Katowic Szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce rozegranych dnia 11.05.2017 drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 1074 pkt. Na drugim miejscu była drużyna G 9 z wynikiem 951 pkt a na trzecim G 4 z 858 pkt.

Reprezentacja chłopców zajęła piąte miejsce z wynikiem 850 pkt a zwyciężyła  drużyna G 23 uzyskując 1075 pkt.

• 1 m Emilia Grześkowiak  w biegu na 300 m
  • 1 m sztafeta 4 x 100 m dziewcząt złoto (W.Wypart,A.Metlerska,A.Tatara,E.Grześkowiak)

Starty lekkoatletów w sezonie halowym.

24.01.16 r. Brzeszcze. Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych.

W biegu na 60 m przez płotki Zuzanna Pełka (III b)zajęła 6 miejsce z rekordem życiowym.

30.01.16 r. Ostrawa. Mistrzostwa Śląska w biegach okrężnych.

W biegu na 600 m wystartowały : Emilia Grześkowiak (Ia) i Julia Liberkowska (Ia) uzyskując rekordy życiowe.

06.02.16 r. Racibórz. Mistrzostwa Śląska młodzików.

W biegu na 60 m przez płotki Paweł Wiewiórka (Ia) zajął 2 miejsce startując po raz pierwszy w tej konkurencji. Poza tym w zawodach wystartowały, osiągając obiecujące wyniki następujące zawodniczki z Gimnazjum nr 2:

- w biegu na 60 m Wiktoria Wypart (Ic) i Angelika Tatara (Ia)

- w biegu na 300 m – Emilia Grześkowiak (Ia), Julia Liberkowska (Ia), Weronika Przewodowska (Ia)

- w pchnięciu kulą – Natalia Deciek (Ib), Katarzyna Cyrol (Ia) i Martyna Kulik (Ia).