Bezpłatne bilety A-T

27.12.2017 r.

Z dniem 1 stycznia 2018 roku wejdzie w życie zintegrowany system taryfowo-biletowy, który będzie obowiązywał w środkach publicznego transportu zbiorowego KZK GOP w Katowicach, MZKP w Tarnowskich Górach, Miasta Tychy (MZK Tychy) oraz Gminy Rudziniec.

Zasadniczym elementem systemu jest zwolnienie z opłat za przejazdy uczniów szkół mających miejsce zamieszkania na terenie gmin wchodzących w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Zwolnienie z opłat będzie trwało nie dłużej niż do końca roku szkolnego, w trakcie którego uczeń ukończył 16 rok życia na podstawie ulgi zapisanej na Śląskiej Karcie Usług Publicznych.

Metropolia_plakat_a4_druk.pdf

Więcej informacji na stronie: www.metropoliajedziemy.pl oraz facebooku METROPOLIA GZM