2016 LAUREACI OMNIBUSA O KONKURSIE REGULAMIN

O KONKURSIE

Pomysłodawcą „Omnibusa matematycznego” jest mgr Dariusz Gliński, nauczyciel matematyki. W organizacji początkowych edycji konkursu pomagała mgr Maria Szyk.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas drugich Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Obywa się dzięki wsparciu dyrekcji szkoły.

W latach 2005 – 2014 zorganizowanie konkursu umożliwiała nam władza najwyższa – Dyrektor Gimnazjum nr 2  mgr Łucja Bazan.

Od 2015 roku przeprowadzanie konkursu wspiera pani Dyrektor mgr Maria Glier, matka chrzestna „Omnibusa”, która od pierwszej edycji dzielnie kibicuje zmaganiom matematycznym. Mobilizuje do organizowania kolejnych edycji konkursu i pomaga w zdobyciu ciekawych nagród.

W przeprowadzeniu III edycji pomagali byli uczestnicy „Omnibusa”: Michel Migas i Bartosz Szczepanik.

Wiecej informacji o przebiegu konkursie znajduje sie w regulaminie