Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs

na kartki i ozdoby świąteczne.

Podpisane prace można oddać w bibliotece

(w części gimnazjalnej) do 19.12.2018 r.

WYNIKI:

Kartka świąteczna

1. Ewa Śrutek 3a
  2. Aleksandra Nowak 3a
  3. Piotr Gryglaszewski 3c

Ozdoba świąteczna

1. Agnieszka Krzyśków 3d
  2. Weronika Bartosińska 3e
  3. Monika Gondek 3c

Zapraszamy 30.11. podczas przerw do stoiska andrzejkowego przy wejściu do szkoły „stroną gimnazjalną”

ZBÓRKA ZNICZY

Samorząd Uczniowski zachęca do udziału

w kolejnej zbiórce zniczy dla lwowskich cmentarzy

Małe znicze, w kolorze:

białym, czerwonym lub przezroczyste

można przynosić do biblioteki szkolnej (gimnazjum) do 15.10.2018 r.

04.04.2018

21.03.2018

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w konkursie wiedzy o teatrze.

Konkurs odbędzie 27.03.2018 r., o godzinie 12:40 w sali nr 23.

Zapisy do 26.03., do godz. 10:00 w bibliotece oddziałów gimnazjalnych.

zaprasza do udziału w akcji

Pomoc dla Polaków na Kresach”.

Zbieramy żywność (w tym słodycze) z długim terminem ważności oraz

artykuły piśmiennicze dla przedszkoli.

Produkty można oddawać w bibliotece oddziałów gimnazjalnych

do 7.03.2018 r.

Akcję organizuje Towarzystwo Miłośników Lwowa.

Poczta walentynkowa

2016/2017

• Przed świętami Bożego Narodzenia przeprowadziliśmy konkurs na ozdoby i kartki świąteczne.

• 21 grudnia obchodziliśmy Dzień Anioła w ramach którego można było przyjść przebraym za anioła lub mikołaja.

• 28 pażdziernika zorganizowaliśmy dla uczniów klas I otrzęsiny pod hasłem "Droga na Olimp".Konkurencje takie jak: rzut oszczepem, wyścigi rydwanów, uczta bogów były oceniane przez Panie Dyrektor oraz przedstawiciela Rady Uczniowskiej. Wszystkie klasy otrzymały zaświadczenia potwierdzające przyjęcie w poczet społeczności szkolnej, a największą liczbę punktów ze wszystkich konkurencji zebrała klasa 1D.

• 30 września w ramach Dnia Chłopaka zaproponowaliśmy wzystkim chłopakom, aby tego dnia przyszli ubrani w koszule.

2015/2016

• 30 września obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Zorganizowaliśmy dla chłopców konkurs na najszybsze zawiązanie krawata, z nagrodami w postaci słodkich upominków.

• W związku z tym, że do naszej szkoły dołączyli nowi uczniowie klas pierwszych, dnia 30.10.2014 r. zorganizowane zostały otrzęsiny pod hasłem „Katowicki Geburstag 150 roz”. Spędziliśmy miło i pożytecznie czas przybliżając pierwszakom bliskie im miasto, świetnie się przy tym bawiąc.

• W listopadzie wraz z pomocnikami zorganizowaliśmy dyskotekę andrzejkową, podczas której odbyły się rozmaite konkursy związane z tematem przewodnim imprezy, m.in. jabłkowy maraton, wróżby, najlepsze przebranie.

• W grudniu z okazji świąt zorganizowaliśmy Akcje-Mikołaje. Zmobilizowaliśmy uczniów do ubioru z czerwonymi elementami, czapkami mikołajów. Na sali gimnastycznej zebrały się 203 przebrane osoby. Dało to niesamowity efekt świątecznego klimatu.

Przeprowadziliśmy konkurs na największą populację mikołajów oraz na najpiękniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej.

• 27.01.2016r. na sali gimnastycznej podsumowaliśmy cały pierwszy semestr. Rozdaliśmy dyplomy i nagrody oraz przedstawiliśmy plan pracy

na drugi semestr.

• W lutym wraz z pomocnikami zorganizowaliśmy dyskotekę karnawałowo-andrzejkową, podczas której przeprowadziliśmy finał poczty walentynkowej.  Wprowadziliśmy ciekawe atrakcje takie jak karaoke i gra na xboxie, aby zachęcić więcej osób do wspólnej zabawy. mail

• 8 marca obchodziliśmy DZIEŃ KOBIET. Zorganizowaliśmy dla dziewczyn konkurs na plecenie warkocza, z nagrodami w postaci słodkich upominków.