Artur Siódmiak Camp

W dniu 23.11.2015 uczniowie naszej szkoły brali udział w treningu piłki ręcznej organizowanym przez byłego reprezentanta, vice mistrza świata Artura Siódmiaka. Impreza odbyła się w hali katowickiego Spodka w ramach promocji zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej które odbędą się w styczniu 2016 r. Pod okiem legendy polskiego szczypiorniaka uczniowie doskonalili swoje umiejętności gry w piłkę ręczną. Wielką atrakcją była możliwość zmierzenia prędkości piłki przy wykonywaniu rzutu na bramkę. Najlepsi osiągali wyniki rzędu 60 km/h. Był również czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy naszego mistrza. Na zakończenie uczniowie wysłuchali pouczającego wykładu na temat motywacji oraz realizacji marzeń wygłoszonego przez psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz zostali obdarowani pamiątkowymi koszulkami.